Bylem w pewnym sklepie z rodzicami.
aż wkońcu zobaczyłem fajne zabawki Lego.
Oczywiście poszedłem do nich i ogladałem ale nie pomyslalem o tym ze moge sie zgubic pn. mama byla na widoku.
Ale poszedlem dalej ogladac inne i mamy nie bylo i pomyslalem ech. zaszedlem za daleko szukalem i szukalem a sklep to silesia city center byl ogromny!
wtedy bylem maly i nie mialem telefonu lecz poszedlem do jakiegos ochroniarza i powiedzialem ze sie zgubilem !
On na mikrofonie powiedzial ze jakis synek sie zgubil i trza go odebrac przy jakims tam miejscu!
mama i tata przyszli a ja sie poplakalem ze szczescia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz